Whatsapp

Bahçelievlerde Pimapen Montaj Tamir Servisi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Bahçelievlerde Pimapen Montaj Tamir Servisi olarak komple bina pencere ve kapıların pvc doğrama montajları profesyonel ekibimiz tarafından yapılmıştır. Avrupa Pimapen olarak, dinamik hızlı, doğru karar alabilen, pozitif sinerji yaratan, deneyimli, bilgili, ekip birliğini güçlendiren çalışkan arkadaşlarıyla Pvc Doğrama ve Alüminyum doğrama konusunda ürün ve hizmet üreten uzman ekip personeli ile çalışan bir İstanbul firmasıdır. 

Firmamız kurulduğu yılından bu yana Alüminyum, PVC, Dış Cephe sistemleri, pvc kapı ve pencere sistemleri, cam balkon sistemler, otomatik kapı, Kış Bahçesi, katlanır cam balkon Ürünleri, sineklik sistemleri ve cam tasarımı konularında kapalı alanda imalat ve hizmet vermektedir. Avrupa Birliği normlarında, bilgili, tecrübeli, kibar, nazik, işinin uzmanı, teknik ve büro personellerimizle 21. asır teknolojisi ile imalatlarımız değerli mimar, mühendis, teknik ekibimizle noksansız tam zamanında yapılan montajlarımızı müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Bahçelievlerde Pimapen Montaj Tamir Servisi Bahçelievlerde Pimapen Montaj Tamir Servisi Bahçelievlerde Pimapen Montaj Tamir Servisi Bahçelievlerde Pimapen Montaj Tamir Servisi

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA