Whatsapp

Bakırköy Pimapen Montaj ve Tamir Servisi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Her türlü pimapen tamiri ve pvc tamir işlerinizde bizi arayabilir ve uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizde yıpranmış, bakım ve onarım gerektiren tüm pencere tamiri, pimapen tamiri, panjur tamiri, pvc tamiri, kapı tamiri, kilit tamiri, küpeşte tamiri ve bir çok ürünün tamiri yerinde zahmetsiz, profesyonelce yerine getirilmektedir.

Pimapen, küpeşte ve cam kapı tamirinde kullanılan ürünlerimiz, birinci kalite malzemeden üretilmiş olup, kalite standartları çerçevesinde testlerden geçmiş, onay almış ürünlerdir. Üstün bilgi ve tecrübeye sahip ustalarımız yerinde en pratik çözümlerle sizlere sorunsuz ve güler yüz prensibi ve de en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Yeni pencere veya kapı yaptıracaksanız imalat aşamasında bize ulaştıgınız takdirde yerinde yeni yapılacak kapı ve pencerelerin ölçüsü ücretsiz servis imkanı sayesinde doğru şekilde alınır fiyat hesaplaması yapıldıktan sonra mutabakat sağlanırsa karşılıklı sözleşme imzalanır ve üretim ayağı ve montaj 15 iş günü sonrasında sorunsuz kusursuz şekilde yapılıp tesimatı sağlanır. Bu süreçte kaliteden kesinlikle taviz verilmez.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ:
Menteşeli Stor
Pileli Sürme Sineklikler
Pencere Kolları
Kapı Kolları
İspanyolet
Çeşitleri Kilit Karşılıklar
Aleminyum Doğrama Aksesuarları
Contalar (Gri Ve Siyah)
Uygun Fiyatlarla Uzman Kadromuzla Daha İyi Hizmet İçin Çalışmaktayız.

"Yerinde ve zamanında iş teslimi” ilkesiyle ürün ve hizmet portföyünü sürekli olarak zenginleştiren Firmamız, yeniliklere ve gelişmelere açık olmak suretiyle her geçen gün marka değerini güçlendirmeye devam etmektedir

Bakırköy, Pimapen Montaj ,bakırköy pimapen tamir,bakırköy pimapen firması, bakırköy pimapen ustası

 

Bakırköy Pimapen Montaj ve Tamir Servisi Bakırköy Pimapen Montaj ve Tamir Servisi Bakırköy Pimapen Montaj ve Tamir Servisi

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA