Whatsapp

Beyoğlu Duşakabin Montaj ve Tamir Servisi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Beyoğlunda duşakabin montajı yapılmıştır. Pimapen tamiri, sineklik montajı ve pvc pencere kapı tamiratı işlerini ağırlıkla yapan Avrupa Pimapen için gerekli olan özel servis tesisatçı ünvanı ile duşakabin montajı öncesi gerekli olan sıhhi su tesisatı ve duşakabin gideri işçiliklerinide yapmakta olan firmamız, İstanbul ve tüm ilçelerinde duşakabin montaj servisi hizmetlerini vermektedir.

Banyo içerisinde kullanılan duşakabin, duş kabini, duş teknesi, küvet gibi banyo duş sistemlerinin montajlarını yapan Uzman firmamız, sitemiz üzerinden beğendiğiniz veya faklı bir firmadan satın aldığınız duşakabinlerin montaj işçiliklerini yapmaktadır. Marka ve model farketmeksezin satın alınan duşakabinlerin uygun fiyatlar ile bütçenizi sarsmadan montaj işçiliğini firmamıza yaptırabilirsiniz. İstanbul firmaları arasında uzun yıllardır duşakabin montajı yapan firmamızın çok sayıda referansı bulunmaktadır.

Her model duşakabin için gerekli ekipman ve ekip çalışanlarına sahip olan firmamız, servis açtığınız andan itibaren sizlere gerekli olan hizmeti sağlaycaktır. İstanbul duş sistemleri içerisinde yer alan duşakabin montajı işçiliklerinin uzman ustalar tarafından yapılarak müşterilerine teslim edilmesi, sonradan doğabilecek tesisat arızaları, su sızdırmaları veya su kaçakları gibi sorunların oluşmamasını sağlayacaktır.

Beyoğlu Duşakabin Montaj ve Tamir Servisi Beyoğlu Duşakabin Montaj ve Tamir Servisi Beyoğlu Duşakabin Montaj ve Tamir Servisi Beyoğlu Duşakabin Montaj ve Tamir Servisi Beyoğlu Duşakabin Montaj ve Tamir Servisi

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA