0906
2021
anadolu yakası pimapen servisi, pimapen servisi, anadolu yakası, istanbul, pimapen tamir firması, pimapen montaj firması

Pimapen Servisi İstanbul Anadolu Yakası

Avrupa Pimapen olarak, İstanbul anadolu yakası, avrupa yakası yani İstanbulun tamamına hizmet veriyoruz. Pimapen tamiri, Pimapen montajı, Cam balkon, Sineklik işleri, Duşakabin ve bilimum tüm pvc doğrama işleri profesyonelce yapılmaktadır. 

İstanbul Anadolu Yakası Pimapen Servisi  Hemen her evde kullanılan pimapenlerin yıllar geçtikçe eskiyerek özelliklerinden bazılarının veriminin azaldığı görülmektedir. Bu nedenle pimapenlerin bakımının yapılması önem arz etmektedir. Ayrıca çeşitli insani veya doğal faktörler nedeniyle pimapenlerin arıza yapması ve tamir mecburiyeti gibi durumlar da karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenlerden dolayı pimapen tamirinin yetkin ustalar tarafından yapılması pimapenlerden alınan verimin devam etmesi açısından önemlidir.

İstanbul Pimapen Servisi Çalışma Politikası

Avrupa Pimapen, kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, kalite kayıplarını azaltmak için hata nedenlerini farklı problem çözme teknikleri ile araştırarak, personelini sürekli eğiterek ve yönetime katılımını sağlayarak, iş kazalarının olmasını önlemek adına personelden gelen bildirimlerle önceden önlem alarak, müşteri memnuniyetini artırarak sektöre yön veren, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı varoluşunun temel ilkeleri olarak saymaktadır.

Pimapen Servisi İstanbul Anadolu Yakası

Pencerelerimizin bir çoğu plastikten imal edilmiştir. Yıllar öncesinde ahşap olarak imal edilen kapı ve pencerelerin yerini petrolün hayatımıza girmesiyle plastik ürünler almıştır. Sağlık açısından sıkıntı göstermeyen Plastik Doğrama çeşitlerimiz için bizi arayabilirsiniz.Profosyonel ekiplerimiz yerinde keşif ile size uygun çözümleri paylaşarak kaliteli ürünü uygun fiyata almanızı sağlayacaklardır.

Pimapen Servisi Hizmetleri

20 Seneye yaklaşan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize genel olarak İstanbul ve ilçelerinde profesyonel hizmeti garantili bir şekilde sunmaktayız. Pvc kapı ve pencere Panjur , Kepenk,  Isıcam , Isıcam Konfor Isıcam Sinerji , Sineklik sistemi , Tek sineklik Cam balkon sistemi Komple Daire Pvc Pencere , Panjur işi Toplu daire ve inşaat Pvc Pencere , Panjur işleri Pvc Pencere, Cam ve Panjur bakım onarım ve tamiri , Kapı kolu , Pencere kolu , Panjur makarası, Panjur ipi v.s. aksesuar ve parçaları 1 Gün içinde anahtar teslimi